Tuesday , June 15 2021
Home # Movies # English Movie # Hile Yolu – (Full Film) Tek Parça – English Subtitle

Hile Yolu – (Full Film) Tek Parça – English Subtitle

, , ,

Hile Yolu (By Way Of Deception), nefreti ve Hrant Dink cinayetinin bulunamayan örgütünü anlatıyor.
Hrant Dink cinayetinden iki yıl sonra… Korhan ve Murat yeni bir cinayete hazırlanır. Bu kez Türkiyeli bir papazı öldürmek üzere Kofik’i hazırlarlar.
Cinayet öncesi beklenmedik bir şey olur ve Şeyhmus ihanet edip suç örgütünün lideri Paşa’ya ait harddiski çalar. Harddiskte Korhan, Murat ve Paşa’nın kaderini belirleyecek bilgi vardır.
Hrant Dink 19 Ocak 2007 tarihinde arkasından sıkılan üç kurşunla öldürüldü. Katil güvenlik kameralarına yansıya görüntülerden tespit edildi. Ancak o görüntülerde eksik olan bir şey vardı.
The assassin, who killed Hrant Dink, the Turkish journalist of Armenian descent, was identified when images and videos of security cameras surfaced soon after the murder. A witness claimed that the killer was not alone, as two hours of footage from security cameras at the day of the assasination had been deleted at the police station. However, there is always a backup.
Two years after the murder, as the power balances in Turkey have started to shift, the killers, preparing to assassinate a Turkish priest find out that dangerous camera footage that they had previously thought to have been deleted, is in the hands of their best trusted man Pasha. By Way of Deception tells the story of a crime organisation which not even hatred or the court have managed to unravel.

Senarist-Yönetmen: Ersin Kana
Oyuncular: Ozan Bilen, Serkan Yakan, Özgül Koşar, Halil İbrahim Aras, Ali Savaşçı, Serap Matyaş, Ersin Umut Güler, İsmail Yıldız, Beril Şenvarol, Yeşim Dalgıçer

Yapım: Pancard Film
Yapımcılar: Hakan Alak – Hüseyin Türkan

Görüntü Yönetmeni: Mehmet Y. Zengin
Müzik: Mayki (Murat Başaran)
Kurgu: Umut Şen, KANNA
Uygulayıcı Yapımcı: Ömer Tunar
Post Prodüksiyon: Fono Film
Ses : Tayfun Çolakoğlu

source
English

About admin

Check Also

WONG FEI HUNG JI NAAM YI DONG DO GWOK | Fist From Shaolin | Shaolin Action Movie | English | 王群 | 武术

, , , Wong Fei Hong must fight against slave trader Master Eleven and Prefect …

5 comments

  1. Hile Yolu (By Way Of Deception), nefreti ve Hrant Dink cinayetinin bulunamayan örgütünü anlatıyor.
    Hrant Dink cinayetinden iki yıl sonra… Korhan ve Murat yeni bir cinayete hazırlanır. Bu kez Türkiyeli bir papazı öldürmek üzere Kofik'i hazırlarlar. 
    Cinayet öncesi beklenmedik bir şey olur ve Şeyhmus ihanet edip suç örgütünün lideri Paşa'ya ait harddiski çalar. Harddiskte Korhan, Murat ve Paşa'nın kaderini belirleyecek bilgi vardır.
    Hrant Dink 19 Ocak 2007 tarihinde arkasından sıkılan üç kurşunla öldürüldü. Katil güvenlik kameralarına yansıya görüntülerden tespit edildi. Ancak o görüntülerde eksik olan bir şey vardı.

  2. please could you write in english although?

  3. merhaba!!!! Were are the english subtitles? i cant see !!!!! please i like a lot to watch turkush movies!!!! i hope az sonra you could do it!!!!! salam from Argentina

  4. Film görsel kalite olarak fena değil,oyuncular tanıdık olmamasına rağmen fena değil ama konu yok be abi yani 1.5 saat vakit kaybı anlatmak istenileni anlatamamış bence

Leave a Reply